Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru

Black Friday

Enimoodatud üritus šopahoolikute ja allahindluste jahtijate hulgas on, kahtlemata, must reede.

 

Millal toimub must reede sel aastal?

 

Prospecto.ee ei hoia sind enam teadmatuses, vaid ütleme ära, et musta reede 2018 ametlik algus on 23. novembril kell 00:00

 

Ole valmis, musta reede allahindlustest osa võtvate poodide hulk suureneb päev-päevalt ning pakkumised ja allahindlused on ligitõmbavamad kui eales varem.

 

Mis on must reede?

 

Vaatame tagasi 60ndate Põhja-Ameerikale, kus kõik alguse sai.

Tänupüha on USAs üks suuremaid pühasid ning sellele järgnev päev märgib suure jõuluostlemise algust.

Ameeriklaste ostuhullus on teada-tuntud ning selle päeva hinnaalandused on nii ahvatlevad, et ostlemine on muutunud rahvaspordiks.

 

Pakkumised äratavad inimestes nii suurt elevust, et mõned tööandjad annavad musta reede puhul lausa vaba päeva.

Sõna „must” nimetuses tuleneb musta reede ostuhulluses tekkivatest suurtest rahvaummikutest.

 

Millised poed osalevad musta reede 2018 allahindlustes?

 

Nagu eelmiselgi aastal, pakuvad Expert, Hansapost, COOP, Maxima sulle vastupandamatuid allahindlusi kõiges, mida sina ja su pere vajab:

 

  • elektroonika;

  • telefonid;

  • sülearvutid;

  • mööbel;

  • riided meestele, naistele ja lastele;

  • kosmeetika ja palju muud.

 

Ülimalt suure populaarsuse tõttu saavad eripakkumised kiirelt otsa. Et jõuaksid neist osa võtta, oleme kogunud kõik pakkumised Prospecto.ee veebisaidile ja mobiilirakendusse. Nii saad koostada oma ostunimekirja Prospecto.ee abiga juba enne musta reede hinnaralli algust ning väldid allahindluste mahamagamist.

Mida pead tegema?

 

Lihtsalt jälgi infot Prospecto.ee veebilehel või ole veelgi nutikam ja tõmba alla meie mobiilirakendus, et olla alati kursis suurimate allahindlustega internetis või oma lemmikpoodides.

 

Reklaamivõimalused Musta Reede kampaania ajal:

Kasuta võimalust ja tõsta enda pakkumised esile meie Musta Reede erilehel! Anna oma soovist teada support@prospectogroup.com.

Broneeri endale positsioon erilehel kuni 10nda oktoobrini ja saad boonusena kasutada kõiki prospecto.ee preemium reklaamipindasid 10% soodsamalt! Täpsem info support@prospectogroup.ee.

 

notification circle blue
Hei! Avaldasime äsja tootemargi (brandName) uue kataloogi. Tutvuge kliendilehega SIIN ja säästke raha!