Ehituskeskus Elva kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Ehituskeskus

Hinnang: 2.9 / alates 25 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Ehituskeskus teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Ehituskeskus kohta linnas Elva

 

Elva Ehituskeskuse ajalugu ja ülevaade

 

 

 

 

 

Ehituskeskus on Coopi kauplusteketti kuuluv ehitustarvete pood, mille laadseid on üle Eesti 24. Coop kett pole võõras ühelegi eestlasele – tegemist on Eesti suurima jaekaubandusketiga, mis on tegutsenud juba mitukümmend aastat, eelkõige brändide A & O, Konsumi ja Maksimarketi kaudu. Kui nende brändide kaudu müüakse igapäevaseid toidu- ja majapidamiskaupu, siis Ehituskeskused on loodud üksnes ehituskaupade jaoks.

Elva Ehituskeskus on juba oma avamisajast pakkunud väikeses Tartumaal asuvas linnas ühte hädavajalikku teenust, kuna kuni Ehituskeskuse avamiseni ei olnud Elvas ehituspoodi. Tänase päevani on Ehituskeskus Elvas väga oluline ning annab Elva inimestele võimaluse hankida kõik ehituseks vajalik kodu lähedalt.

 

Mida Ehituskeskus müüb?

 

Ehituskeskuste kaubavalik on ääretult suur ning keskendub majapidamisele ja ehitusele. Kõige olulisemad tootekategooriad on näiteks:

  • üldehitusmaterjalid, nagu soojustusmaterjalid, värvid, viimistlusvahendid, plaadid, segud

  • väiksemad ja suuremad tööriistad, kõik alates trellidest ja labidatest kuni murutrimmeriteni

  • vannitoatarvikud, sh valamud, boilerid jm

Sisuliselt võib Ehituskeskuse valiku kokku võtta ühe lausega: poes on saadaval kõike, mis on vajalik kodu ehitamiseks ja remontimiseks.

Pood tõuseb teiste ehituskaupluste kõrval esile ka hinnataseme poolest, mis on üks parimaid Eestis. Kui tahad alati kursis olla parimate pakkumistega, hoia silm peal Ehituskeskuse kliendilehtedel Prospecto.ee kaudu.

 

Elva Ehituskeskuse kontaktandmed

 

Elva Ehituskeskus kuulub Elva Tarbijate Ühistusse ning asub aadressil Kirde 3. Pood on avatud iga päev ja isegi pühade ajal: esmaspäevast reedeni saab ostlemas käia kell 9:00 – 19:00, laupäeval kell 9:00 – 17:00 ning pühapäeval kell 10:00 – 15:00. Tänu paindlikele avamis- ja sulgemisaegadele saab oma ehitusvajadused lahendatud Elvas iga päev ja väga hõlpsalt.

Küsimuste korral aitab Elva Ehituskeskuse klienditeenindus telefonil 7311390 või e-posti teel aadressil ehitus@elvaty.ee.

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru