Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru

Maxima Elva kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Maxima

Populaarne kauplus
Hinnang: 2.2 / alates 5 Hinded
Kliendilehed Tooted

Tootemargi Maxima kataloog kuupäevani 19.11.2018

Lõpptähtaeg: alates 13.11.2018 kuni 19.11.2018 Avaldatud: 13.11.2018

Vaadake pakkumisi 20 leheküljel

See kliendileht kehtib veel 5 päeva, leidsime pakkumised järgmistele toodetele: Lamp , Rasvaeemaldaja , Kauss , Pesupulber , Patarei , Klaas , Taldrik , Puhastusvahend , Laudlina , Paber , Hambahari , Hambapasta , Kapp , Mesi , Rumm , Tee , Jogurt , Kanaliha , Viin , Kakao ja muud tooted.
Näita rohkemPeida
Aegub 5 päeva pärast Vaata kliendilehte
Jaga
Jaga

Tootemargi Maxima kataloog kuupäevani 12.12.2018

Lõpptähtaeg: alates 08.11.2018 kuni 12.12.2018 Avaldatud: 12.11.2018

Vaadake pakkumisi 32 leheküljel

Näita rohkemPeida
Aegub 28 päeva pärast Vaata kliendilehte
Jaga
Jaga

Tootemargi Maxima kataloog kuupäevani 21.11.2018

Lõpptähtaeg: alates 08.11.2018 kuni 21.11.2018 Avaldatud: 08.11.2018

Vaadake pakkumisi 16 leheküljel

Näita rohkemPeida
Aegub 7 päeva pärast Vaata kliendilehte
Jaga
Jaga

Maxima pakkumiste tooted

vaadake kõiki tooteid

Rohkem teavet tootemargi Maxima kohta linnas Elva

 

 

 

 

Elva Maxima ülevaade

 

Maxima toidupoe nimi pole võõras kellelegi. Leedust pärit kauplusekett on üks Eesti suurimaid ning on oma hiiglasliku käibe ja suure meeskonna tõttu pidevalt Eesti suurimate ettevõtete edetabelis.

Poeketil on Eestis üle viiekümne poe, millest paljud on ka Tartumaal. Üks selliseid poode asub väikeses Elvas, kus on Maxima X kodupood. Poe ehitusega alustati juba 2010-ndate alguses ning tänaseks on see üks Elva olulisimaid toidupoode.

 

Maxima tootevalik

 

Maxima poeketid, nagu teised jaekaebanduspoed, on tootevaliku suuruse poolest jaotatud hüpermarketiteks, supermarketiteks ja kodupoodideks. Kuigi Elva Maxima on kodupood, ei tähenda see sugugi, et tegemist oleks viletsama kauplusega. Sarnaselt teistele Maxima keti poodidele on valikus kõik järgnev:

  • värsked puu- ja köögiviljad

  • liha- ja piimatooted

  • küpsetised, leib-sai, maiustused

  • joogid

  • lemmikloomatarbed

  • igapäevased hügieenikaubad

  • külmutatud tooted

  • konservid, hoidised

Maxima kauplusekett on tuntud oma soodsate hindade poolest, eriti tänu oma Optima Linija ja Favorit brändidele. Kui tahad aga enne Elva Maxima külastamist veenduda, et saad parimate hindade osaliseks, uuri Prospecto.ee lehe kaudu, millised allahindlused poodides parasjagu saadaval on.

 

Kas Elva Maxima teeb kojuvedu?

 

Tänu meedia kajastusele on paljud eestlased kuulnud e-maximast ehk Maxima e-poest, mis annab võimaluse interneti vahendusel osta kõiki kaupluseketi kaupu.

Selline võimalus on hetkel saadaval aga üksnes Tallinna lähiümbruses elavatele inimestele, seega pole Elva Maximas sellist võimalust. Samuti ei paku pood muid tarneteenuseid.

 

Elva Maxima kontaktandmed

 

Elva Maxima kauplus asub strateegiliselt heas kohas, aadressil Valga mnt 5 ning on lähedal tanklale ja postkontorile. Nagu suur hulk teisi Maxima Eesti poode on ka Elva pood iga päev avatud kuni kella kümneni õhtul, kuid avab uksed pisut hiljem – kell 9 hommikul.

Küsimuste korral on võimalik ühendust võtta Maxima üldise klienditoega, saates kirja aadressile klienditugi@maxima.ee või helistades numbrile 800 2121.

notification circle blue
Hei! Avaldasime äsja tootemargi (brandName) uue kataloogi. Tutvuge kliendilehega SIIN ja säästke raha!