Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Ehituskeskus Jõgeva kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Ehituskeskus

Hinnang: 4.5 / alates 2 Hinded
Kliendilehed

Tootemargi Ehituskeskus kataloog kuupäevani 31.10.2018

Lõpptähtaeg: alates 01.10.2018 kuni 31.10.2018 Avaldatud: 01.10.2018

Vaadake pakkumisi 8 leheküljel

Näita rohkemPeida
Aegub 7 päeva pärast Vaata kliendilehte
Jaga
Jaga

Rohkem teavet tootemargi Ehituskeskus kohta linnas Jõgeva

 

 

 

 

 

Jõgeva Ehituskeskuse ülevaade

 

Jõgeva Ehituskeskus on suur ehituskaupade pood, mis kuulub ühele Eesti suurimale jaekaubandusketile Coopile. Coop juhib üle Eesti enam kui 300 poodi, nende hulgas on kõige olulisemad toidu- ja esmatarbekaupade poed Konsum ja Maksimarket, mis kannavad aga peatselt kõik ühtset Coop brändi nime. Tänu suurele levikule ja pikale ajaloole Eestis on Coop pood, millest on kõik kuulnud.

Jõgevamaal asub kolm Ehituskeskust, millest üks asub Jõgeva keskel Pae kaubanduskeskuses. Selle E-Ehituskeskuse poe muudab eriliseks tõik, et pood asub samas hoones koos Konsumiga, muutes ostlemise eriti lihtsaks: ühtaegu saab osta nii toidukaupu kui ka ehituskaupu. Pood avati 2016. aastal ning majutab oma 3600 ruutmeetril enam kui 20 000 toodet, olles sellise valikuga üks suurimaid ehituspoode.

Jõgeva Ehituskeskus on osa Jõgeva Majandusühistust, mis on üks Eesti vanimaid ühistuid, saanud alguse 1919. aastal.

 

Ehituskeskuse kaubavalik

 

Nagu mainitud, siis Jõgeva Ehituskeskuses leidub muljetavaldavalt ligi 20 000 toodet, mis on kõik mõeldud kodu ehitamiseks, viimistlemiseks ja remontimiseks.

Poe kõige suurem osakaal on üldehituse ja viimistlusega seotud toodetel. Seepärast leiab Ehituskeskusest suure valiku soojustusmaterjale, puitmaterjale, plaate, värve, pahtleid, segusid ja muud vajalikku.

Nendele toodetele lisaks pakutakse ka viimistlus- ja sisustuskaupu, näiteks saab poe vannitoatarvikute kategooria abil ehitada nullist lõpuni terve vannitoa: osta saab nii valamuid, boilereid kui ka kõike muud.

 

Kus asub Jõgeva Ehituskeskus?

 

Pae Konsum üheskoos Jõgeva Ehituskeskusega on avatud absoluutselt iga päev kella kaheksast hommikul kümneni õhtul. Pood asub ka väga heas asukohas, aadressil Aia 33, seega on Jõgeva linnas elavatel inimestel ehituskaubad hõlpsasti kättesaadavad igal ajal. Küsimuste korral saab poega ühendust võtta mobiiltelefoni numbri 5173526 kaudu.

 

notification circle blue
Hei! Avaldasime äsja tootemargi (brandName) uue kataloogi. Tutvuge kliendilehega SIIN ja säästke raha!