Ehituskeskus Lihula kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Ehituskeskus

Hinnang: 2.9 / alates 25 Hinded

Tootemargi Ehituskeskus kataloog kuupäevani 31.05.2024

Vaadake pakkumisi 16 leheküljel

See kliendileht kehtib veel 8 päeva, leidsime pakkumised järgmistele toodetele:

Aegub 8 päeva pärast

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Ehituskeskus teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Ehituskeskus kohta linnas Lihula

 

 

 

 

 

Lihula Ehituskeskuse ülevaade

 

Kui Pärnu maakonna elanikel on vaja kodu remontida või uuendada, on Lihula Ehituskeskus selle jaoks üks esmaseid valikuid. E-Ehituskeskuse nime kandev ehituskaupade poekett kuulub Coop Eesti hulka, mis omab üle kogu Eesti enam kui 300 poodi. Coopi poed tegelevad valdavalt toidu- ja esmatarbekaupade müügiga, kuid Ehituskeskuseid on samuti 24 ning igaüks neist pakub tuhandeid ehitustooteid.

Lihula Ehituskeskus kuulub Lihula Tarbijate Ühistusse, mis asutati aastal 1908 ja on seega üks Eesti vanimaid ühistuid, mis tegutseb tänaseni väga jõudsalt. Ühistusse kuulub 14 poodi üle kogu Pärnumaa, Läänemaa ja Raplamaa. Coop Ehituskeskus on kogu piirkonnas üks suurimaid ehituspoode ning pakub valikus tuhandeid ehitustarvikuid.

 

Ehituskeskuse tootevalik

 

Nagu Ehituskeskuse nimi viitab, on tegemist kauplusega, kust leiab kõik ehitustöödeks vajaliku. Poe kõige tähtsamad müüginumbrid on:

  • üldehitusmaterjalid ja viimistlustarbed nagu värvid, segud jm

  • tööriistad, alates käsitööriistadest kuni elektritööriistadeni

  • muud ehitustarvikud nagu ohutusriided ja -varustus

  • aiakaubad nagu väetised, aiatööriistad ja seadmed

  • vannitoakaubad nagu valamud, plaadid ja muu taoline

Ehituskeskuse üks eeliseid on soodne hind ning muidugi ka väga suur valik – Ehituskeskus müüb edasi kõiki suuremaid ehitustoodete brände.

Kui tahad alati kursis olla Ehituskeskuse parimate pakkumistega või soovid teada, millised allahindlused poodides parasjagu on, vaata Prospecto.ee lehelt Ehituskeskuse uuemaid kliendilehti.

 

Lihula Ehituskeskuse asukoht ja kontaktandmed

 

Kes soovib Pärnu maakonnas osta ehitustarbeid, peaks jala seadma Lihula Ehituskeskuse poole, mis asub aadressil Tallinna maantee 29, Lihula. Pood on avatud kõigil päevil peale pühapäeva, argipäevil on pood avatud kell 8:30 kuni 18, laupäeval 8:30 kuni 15.

Küsimuste korral saab poega ühendust võtta telefonitsi numbril 53497377 või e-posti teel aadressil ehitus@lihulaty.ee.

 

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru