Ehituskeskus Mustvee kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Ehituskeskus

Hinnang: 2.9 / alates 25 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Ehituskeskus teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Ehituskeskus kohta linnas Mustvee

 

 

 

 Mustvee Ehituskeskuse ülevaade

 

Ehituskeskuse pood, mille nimi on täispikalt Coop E-Ehituskeskus, on tuttav kõigile inimestele, kes on soovinud kunagi ette võtta ehitustöid. Poe näol on tegemist Eesti suurima kodumaise jaekaubandusketi ehitustarvikute poega, kuid Coopi teised tavapoed Konsumid ja Maksimarketid on tuntud igale tarbijale oma toidu- ja igapäevatarvete valikuga.

Mustvee on üks Eesti linnu, kus asub nimetatud ehitustarvete pood Ehituskeskus. Mustvee Ehituskeskus on üks kolmest Jõgeva maakonnas asuvast Ehituskeskusest, millest teised kaks asuvad Jõgeva linnas ja Põltsamaal. Mustvee pood kuulub ühte vanimasse ühistusse Jõgeva Majandusühistu, mille juured ulatuvad 20. sajandi algusesse.

 

Mida Ehituskeskus müüb?

 

Coopi ehitusmaterjalide poel on väga sobiv nimi, kuna pood müüb tõesti kõikvõimalikke ehituskaupu, olles seega sisuliselt üks keskus, kust leida kõik remonditöödeks vajalik kaup.

Ehituskeskuse valikust leiab eelkõige järgnevaid kaupu:

  • ehitusmaterjalid nagu plaadid, soojustusmaterjalid, puit, katuseplaadid ja palju muud

  • viimistlusmaterjalid, nende hulgas värvid ja muu taoline

  • vannitoakaubad, mille abil ehitada otsast lõpuni vannituba (valamud, dušiotsikud, vannitoaplaadid jm)

  • erinevad käsi- ja elektrilised tööriistad: trellid, puurid ja kõik muu

  • riided: Ehituskeskuses müüakse ka näiteks ohutusvarustust

  • aiakaubad, alates mullast kuni muruniitjateni

Sellise valikuga on võimalik Mustvee Ehituskeskusest leida kõik, mis tarvis kodu korda tegemiseks. Kui tahad olla alati kursis sellega, millised soodustused poes parasjagu leiduvad, tasub selle jaoks hoida pilku peal Prospecto.ee lehel.

 

Mustvee Ehituskeskuse kontaktandmed

 

Kui elad Jõgevamaal ja soovid kodu korda teha, on Mustvee Ehituskeskus üks parimaid valikuid. Pood asub Mustvees, aadressil Tartu 7 ning on avatud iga päev alates kella kaheksast hommikul. Argipäevil suletakse pood kell 18, nädalavahetusel kell 16.

Küsimuste korral saab poega ühendust telefoni teel, helistades numbrile 53603291.Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru