Ehituskeskus Otepää kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Ehituskeskus

Hinnang: 2.9 / alates 25 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Ehituskeskus teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Ehituskeskus kohta linnas Otepää

 

 

Otepää Ehituskeskuse ülevaade

 

Ehituskeskuse poed on ühed Eesti suurima valikuga ehitustarvikute kauplused, mida on ühtekokku 24. Poode haldab Coop Eesti, mille alluvuses on üle 300 poe, enamus nendest toidu- ja esmatarbekaupade brändid Konsum ja Maksimarket, mis aga on järk-järgult hakatud ümber kujundama Coop brändi kauplusteks.

Otepää Ehituskeskus on üks kolmest Valga maakonnas asuvast Ehituskeskusest – teised kaks asuvad Tõrvas. Kauplus kuulub Elva Tarbijate Ühistu üksusesse, mis tegutseb Tartu ja Valga maakonnas ning sai oma alguse juba 20-ndatel, olles seega tegutsenud pea sada aastat. Ühistusse kuulub 22 kauplust ja tööd antakse üle 200 inimesele, seega on ühistu roll kohalikus elus väga oluline.

Otepää Ehituskeskus on ühtlasi oma piirkonna üks tähtsamaid ehituskaupade müüjaid, pakkudes kohalikele inimestele tuhandeid ehituskaupu.

 

Mida Ehituskeskuses müüakse

 

Ehituskeskuses, nagu selle nimi viitab, müüakse eelkõige ehituskaupu. Kõige tähtsamad neist on viimistlus- ja üldehituskaubad nagu ehitusmaterjalid, segud, värvid, plaadid ja muu taoline. Ehituskeskusest saab osta isegi soojustusmaterjale, tööriistu, aiakaupu, vannitoakaupu ja kõike muud, mis puudutab kodus nokitsemist. Võib julgusega tõdeda, et Ehituskeskuse poest saab osta kõik, mis on vaja kodu ehitamiseks ja remontimiseks.

Selleks, et olla alati kursis Otepää Ehituskeskuse soodustuste ja parimate pakkumistega, hoia pilk peal Prospecto.ee lehel, kust leiad kõige uuemad kliendilehed.

 

Otepää Ehituskeskuse kontaktandmed

 

Otepää Ehituskeskus asub heas asukohas aadressil Lipuväljak 28 ning on hästi ligipääsetav kõigi Valga maakonna elanike jaoks. Pood on avatud iga päev – esmaspäevast reedeni saab sisseoste teha kella üheksast kuueni, laupäeval kella üheksast viieni ning pühapäeval kella üheksast kolmeni.

Kui sul on muresid või küsimusi seoses Otepää Ehituskeskuse toodete või teenustega, saab poega ühendust telefoni teel numbril 7661983 või saates e-kirja aadressile otepaat@elvaty.ee.

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru