Ehituskeskus Paide kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Ehituskeskus

Hinnang: 2.9 / alates 25 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Ehituskeskus teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Ehituskeskus kohta linnas Paide

 

 

 

 Lähemalt Paide Ehituskeskusest

 

Paide Ehituskeskus, mida kutsutakse ka nimega Paide Ehitustarbed, on ehituskaupade müümisele keskendunud pood, mis kuulub suurde Coopi poodide ketti. Rääkides lähemalt Coop kaubandusketist, siis tegemist on ühe suurima poeketiga Eestis, kuhu kuulub enam kui 300 poodi. Kõige tuntumad Coopi keti poed on brändid Konsum ja Maksimarket ning Paide Ehituskeskusele sarnaseid poode on Eestis kokku 24.

Paide Ehitustarbed on üks neljast Ehituskeskusest, mis asuvad Järva maakonnas. Teised kolm asuvad Järva-Jaanis, Koerus ja Türil. Paide Ehituskeskus kuulub Järva Tarbijate Ühistusse, mis alustas tegevust juba 1911. aastal ning tegutseb lisaks Järvamaale ka Ida-Virumaal ja mujal piirnevatel aladel. Ainuüksi Järva ühistusse kuulub 43 Coopi poodi ning ühistu annab tööd peaaegu 800 inimesele.

 

Mida Ehituskeskusest osta saab?

 

Ehituskeskuse valikus on mitu tuhat erinevat ehitus- ja kodukaupa, mis aitavad lahendada kõik võimalikud ehitusmured. Ka Jõgeva pood on muljetavaldava valikuga ning pakub oma müügialal kõiki ehituskaupu alates üldehitusmaterjalidest kuni viimistluskaupadeni.

Lisaks üldistele ehitusmaterjalidele, mille hulgas on näiteks puitmaterjalid, plaadid, soojustusmaterjalid, värvid, segud ja muu, on poest võimalik osta ka väiksemaid tarvikuid. Eriti suure osa tootevalikust moodustavad tööriistad: nende hulgast võib leida elektrilised tööriistad, puurid, käsitööriistad ning kõik muu vajaliku.

Oma koht on ka aiakaupadel nagu mullal ja väetisel ning aiatööriistadel. Eraldi kategooriast leiab veel tootevaliku vannitoa ehitamiseks ja viimistlemiseks.

 

Kus asub Jõgeva Ehituskeskus?

 

Jõgeva Ehituskeskust saab külastada Paides aadressil Tööstuse 26. Pood on avatud iga päev, tööpäevadel kella kaheksast kuni kuueni õhtul ning nädalavahetusel pisut vähem, kella üheksast hommikul kolmeni päeval.

Küsimuste korral aitab Jõgeva Ehituskeskuse sõbralik klienditeenindus, millega saab ühendust võtta nii telefonitsi, numbril 3850394 kui ka e-posti teel, saates oma küsimused aadressile paide@tooriistamarket.ee.

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru