K-Rauta Rakvere kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga K-Rauta

Populaarne kauplus
Hinnang: 3.5 / alates 42 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi K-Rauta teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi K-Rauta kohta linnas Rakvere

 

 

 

Rakvere K-rauta ülevaade

 

K-rauta on ehitustarvikute kauplus, mille omanikuks on Soomest pärit Kesko kontsern. Tegemist on ühe kõige suurema ehituskaupade ketiga Eestis, mis pakub tööd tuhandetele inimestele ning müüb tuhandeid erinevaid kaupu.

Kaupluseketti kuulub kokku 8 kauplust, millest üks asub Lääne-Virumaal Rakveres, Põhjakeskuse lähedal. Rakvere K-rauta avati 2008. aastal ning hõlmab endas 7000-ruutmeetrist müügipinda, kus pakutakse ligi 20 000 erinevat toodet. Sellise valikuga on Rakvere kauplus üks Lääne- ja Ida-Virumaa suurimaid ehituskaupade poode.

 

Mida K-rauta müüb

 

20 000 müügiartikli hulka kuuluvad kõik vajalikud ehitustarvikud ning kodukaubad igapäevase elu tarbeks. K-rauta kõige olulisemad tooteliigid on näiteks:

  • sisustus- ja viimistluskaubad

  • kodumasinad ja köögitarvikud

  • valgustus- ja elektrikaubad

  • vannitoa- ja saunakaubad

  • tööriistad

  • kommunaalühenduste tarvikud, st kütte-, vee- ja ventilatsioonitarvikud

  • ehitusmaterjalid, sh puit, värvid jm

  • autokaubad, vaba aja tarbed ja palju muud.

K-rauta on üks väheseid ehituskaupade poode Eestis, kus müüakse ettevõtte enda kaubamärgi tooteid. Nendeks brändideks on Cello, Prof, Florin ja FXA ning need neli on saadaval eksklusiivselt ainult K-rautas.

Kui tahad enne ostlemist teada saada, millised on K-rauta parasjagu kehtivad parimad pakkumised, tasub selle jaoks vaadata Prospecto.ee vahendusel kaupluseketi kliendilehti ja eripakkumisi.

 

K-rauta kojuvedu Rakveres

 

Kesko kontserni ehituspoel on ka suur e-pood, mille kaudu on võimalik tellida kõik tooted endale koju. Selle jaoks kasutab K-rauta kulleriteenust, mis lubab vaid mõne päeva jooksul tooted kohale toimetada.

Kui soovid, on võimalik tellida kaup interneti vahendusel ning minna toodetele järgi hoopis Rakvere kauplusesse.

 

Rakvere K-rauta kontaktandmed

 

K-rauta Rakvere pood asub hõlpsasti ligipääsetavas asukohas aadressil Haljala tee 4. Pood on avatud iga päev: argipäevadel kellaaegadel 08:00 – 20:00, laupäeval kell 09:00 – 18:00 ning pühapäeval kell 9:00 kuni 16:00. Küsimuste korral saab poega ühendust, helistades telefonile 630 9700.

 

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru