Maxima Rakvere kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Maxima

Populaarne kauplus
Hinnang: 2.7 / alates 10 Hinded

Tootemargi Maxima kataloog kuupäevani 31.07.2019

Lõpptähtaeg: alates 18.07.2019 kuni 31.07.2019 Avaldatud: 18.07.2019

Vaadake pakkumisi 20 leheküljel

Näita rohkemPeida
Aegub 12 päeva pärast Vaata kliendilehte

Tootemargi Maxima kataloog kuupäevani 22.07.2019

Lõpptähtaeg: alates 16.07.2019 kuni 22.07.2019 Avaldatud: 15.07.2019

Vaadake pakkumisi 20 leheküljel

See kliendileht kehtib veel 3 päeva, leidsime pakkumised järgmistele toodetele: Aiamööbel , Prügikotid , Kauss , ämber , Karp , Salvrätikud , Sokid , Pidžaama , Grill , Kohviveski , Beebišampoon , Mänguasi , Grillsüsi , Telk , Kaabel , Paber , Seep , Mesi , Siider , Riisivahvlid ja muud tooted.
Näita rohkemPeida
Aegub 3 päeva pärast Vaata kliendilehte

Sarnased kliendilehed

Supermarketid

Maxima pakkumiste tooted

Rohkem teavet tootemargi Maxima kohta linnas Rakvere

 

 

 

Rakvere Maxima ülevaade

 

Maxima on jaekaubanduskett, mis on alguse saanud Leedust ning on tänaseks levinud üle kogu Baltikumi. Eestis on ettevõte esindatud enam kui 50 poega, millest üks pood asub ka Rakveres.

Ettevõtte poode liigitatakse kolmeks: XXX, XX ja X. Esimesed on hiigelsuured hüpermarketid, teised on pisut tagasihoidlikumad supermarketid ning kolmandad on väikesed kodupoed, mille puhul ei tohiks lasta aga suurusel end sugugi heidutada, kuna ka Maxima kodupoed sisaldavad kõike eluks vajalikku.

Rakvere kodupood avati 2011. aastal pärast viie aasta pikkust ehitusprotsessi. Poe kogu pindala on 1600 ruutmeetrit ning poes on esindatud enam kui 6000 toodet.

 

Mida Maximast osta saab

 

Maxima on eelkõige toidupood, kus on valikus kõik vajalikud toidukaubad, alates liha- ja piimatoodetest ning köögiviljadest kuni snäkkide, valmistoidu ja külmutatud kaubani. Kõigis Maxima poodides, sealhulgas Rakvere Maxima, on lettidel ka poe enda omabrändi Optima Linija ja Favorit tooted, mis on tuntud oma soodsa hinna poolest.

Väiksemates Maxima poodides on suurem osakaal igapäevastel toidu-, majapidamis- ja hügieenitarvikutel, seega võib ka kodupoodidest leida mõningaid ilutooteid ja tähtsamaid majapidamistarvikuid, samuti on omaette sektsioon lemmikloomakaupadele.

 

Toodete tarnimine

 

Maxima näol on tegemist esimene toidupoega Eestis, kes levis ka internetiavarustesse. Tänu E-Maximale on võimalik osta tooteid ka internetis.

Kahjuks ei ole selline võimalus saadaval Rakvere klientidele, kes peavad sisseostude tegemiseks siiski suunduma oma kodupoodi. Hetkel saab tooteid koju tellida üksnes Tallinna piirkonnas.

 

Kontaktandmed

 

Rakvere Maxima asub kaunis hoones, mille poolest eristub pood kõigist teistest ketis olevatest kauplustest. Poe aadress on Tallinna tn 9 ning sarnaselt paljudele teistele Maxima poodidele on Rakvere kauplus avatud iga päev kella kaheksast kümneni.

Murede korral saab võtta ühendust Maxima klienditeenindusega, helistades numbrile 800 2121 või saates kirja aadressile klienditugi@maxima.ee.

notification circle blue
Hei! Avaldasime äsja tootemargi (brandName) uue kataloogi. Tutvuge kliendilehega SIIN ja säästke raha!

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru