Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Selver Rakvere kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Selver

Populaarne kauplus
Hinnang: 4 / alates 4 Hinded
Kliendilehed

Tootemargi Selver kataloog kuupäevani 05.11.2018

Lõpptähtaeg: alates 16.10.2018 kuni 05.11.2018 Avaldatud: 16.10.2018

Vaadake pakkumisi 12 leheküljel

Näita rohkemPeida
Aegub 12 päeva pärast Vaata kliendilehte
Jaga
Jaga

Rohkem teavet tootemargi Selver kohta linnas Rakvere

 

 

 

 

Rakvere Krooni Selveri ülevaade

 

1995. aastal alguse saanud Selveri poekett on tuntud igale eestlasele. Tegemist on kodumaise poeketiga, mille hüüdlause „Hea mõte!“ kannab igati edasi poe olemust. Kodune atmosfäär, kvaliteetsed brändid ja mitmekülgne valik on poe suured eelised.

Esimesed Selveri poed loodi küll Tallinnasse, kuid 2002. aasta sügisel avati Selveri supermarket Rakveres. Üle 2000 ruutmeetri suurune pood kannab ametlikult nime Krooni Selver, kuna asub Krooni kaubanduskeskuses, kus tänasel päeval asuvad ka muud asutused nagu pakiautomaadid ja pangaautomaadid.

Ühe lisavõimalusena on Krooni Selveris ka SelveEkspressi teenus, mis tähendab, et kõik Selveri Partnerkaardi omanikud saavad kasutada poe iseteeninduskassasid, et sisseostudega kiiremini ühele poole saada.

 

Mida müüakse Rakvere Selveris?

 

Krooni Selver on supermarket ehk teisisõnu ei ole Rakveres asuv Selver nii suure valikuga kui Tallinna hüpermarketid. Sisuliselt tähendab see seda, et Krooni Selveris on pisut kitsam tootevalik ning puudub ka suurem tööstuskaupade valik.

Rakvere Selveris müüakse eelkõige toidu- ja esmatarbekaupu: valikus on kõik alates igapäevastest toidukaupadest kuni nõude ja ajakirjadeni. Selle valikuga on ka Selveri supermarket väga mitmekesine pood, mis rahuldab kõik igapäevased vajadused.

 

Selveri kojuvedu Rakveres

 

Selveri poeketil on ka mugav e-pood, mille vahendusel teha tellimusi ning tellida ostukorvi sisu otse koju kätte kulleri vahendusel.

Kahjuks on hetkel see teenus aga saadaval vaid Tallinnas ja selle lähiümbruses, seega Rakvere elanikud momendil veel kojuveo teenust kasutada ei saa. Kui see peaks aga ühel päeval tulema, on võimalik kaup tellida otse netist ning tellida kulleriga koju kätte.

 

Kontaktandmed


Krooni Selver on Rakveres avatud igal päeval kella kaheksast hommikul kella kümneni õhtul. Kui sul peaks tekkima mingeid küsimusi, siis on võimalik Rakvere Selveriga ühendust võtta meiliaadressil selver.infolettkrooni@selver.ee või helistades telefonil 325 4500.

notification circle blue
Hei! Avaldasime äsja tootemargi (brandName) uue kataloogi. Tutvuge kliendilehega SIIN ja säästke raha!