Ehituskeskus Rapla kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Ehituskeskus

Hinnang: 2.9 / alates 25 Hinded

Tootemargi Ehituskeskus kataloog kuupäevani 31.05.2024

Vaadake pakkumisi 16 leheküljel

See kliendileht kehtib veel 8 päeva, leidsime pakkumised järgmistele toodetele:

Aegub 8 päeva pärast

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Ehituskeskus teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Ehituskeskus kohta linnas Rapla

 

 

Lähemalt Rapla Ehituskeskusest

 

Rapla Ehituskeskus on esmane ehitustarvete pood kõigi Rapla elanike jaoks. Pood kuulub suurde ühistute ketti, mida haldab Coop – üks suurimaid jaekaubanduskette kogu riigis. Coopi poed on tuntud Konsumi ja Maksimarketi nime all ning nende brändide kaudu müüakse eelkõige toidukaupu.

Rapla Ehituskeskus on eriline, olles Coop Konsumiga ühes hoones. Selline süsteem loodi 2015. aastal, mil avati uus pood, kuid ehituskaupu müüdi samas hoones juba varemgi. Tänu sellele, et toidupood ja ehituskaubad on samas poes, on igaühel võimalik kõik igapäevased ostud teha samas kohas.

Pood kuulub Rapla Tarbijate Ühistusse, mille alla kuulub 14 kauplust. Rapla ühistu sai alguse aga enam kui sada aastat tagasi ning tänaseks päevaks kuulub ühistusse nii mainitud Ehituskeskus, Konsumi poed kui ka mitu muud hoonet.

 

Mida Ehituskeskusest osta saab?

 

E-Ehituskeskus on juba kümneid aastaid Eestis tuntud kui üks parimaid ja soodsamaid paiku, kust osta ehituskaupu. Poe nimi ei liialda: ligi 20 000 tooteartikli hulgas on tõesti kõik, mida ehituseks vaja võib minna.

Poe kõige olulisemad tootekategooriad on üldehitusmaterjalid, viimistlustarbed ja tööriistad, nende hulgas kõik igapäevased käsitööriistad ja elektritööriistad. Muude toodete hulgas on ka aiakaupu ja vannitoatarvikuid ning ka muud pudipadi, mis kodu ümber vajalik on.

 

Rapla Ehituskeskuse kontaktandmed

 

Rapla Ehituskeskus/Konsum asub strateegiliselt heas asukohas aadressil Viljandi maantee 126, mistõttu on see eelistatud ostukoht nii kohalike seas kui ka nende hulgas, kes on linnast läbisõidul Viljandi maantee kaudu. Kauplus on avatud absoluutselt iga päev kella kaheksast kuni kümneni õhtul, pakkudes ehituskaupade valikut seega väga paindlikel kellaaegadel.

Kui poe tootevaliku või teenuste osas tekkis küsimusi, saab poega ühendust võtta telefoni teel, helistades numbrile 53284612.

 

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru