Maxima Rapla kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Maxima

Populaarne kauplus
Hinnang: 3.3 / alates 67 Hinded

Tootemargi Maxima kataloog kuupäevani 22.07.2024

Vaadake pakkumisi 32 leheküljel

See kliendileht kehtib veel 6 päeva, leidsime pakkumised järgmistele toodetele:

Aegub 6 päeva pärast

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Maxima teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Maxima kohta linnas Rapla

 

 

 

 

Maxima Rapla kaupluse ülevaade

 

Maxima kauplusekett, mis sai alguse T-marketi kaubamärgi nime all, on tuntud üle Eesti ühe kõige laiema tootevaliku poolest, olles paljude eestlaste eelistatud toidukauplus. 2005. aastast alates on ettevõte kandnud nime Maxima ning tänasel päeval leiab kõikjalt üle Eesti erineva suurusega Maxima poode.

Ka Rapla linnas asub Maxima, mille näol on tegemist väiksemat tüüpi kodupoega. Ehkki Rapla Maxima on väiksem, katab see oma tootevalikuga kõik igapäevased vajadused.

 

Mida Maxima müüb

 

Maxima jaekaubanduskett on tuntud laia valiku poolest, mille hulgas on ka brändi enda omamärgid Optima Linija ja Favorit. Pood on tuntud oma soodsama hinnaklassi poolest, mistõttu on see lisaks poe käepärasele asukohale ka üks peamiseid populaarsuse põhjuseid.

Maxima kodupoodidest võib leida väiksema hulga majapidamiskaupu, kuid esindatud on kõik peamised tooteliigid nagu näiteks:

  • puu- ja köögiviljad

  • piima-, liha- ja kalatooted

  • leivad-saiad, pagaritooted

  • maiustused, snäkid

  • kuivained

  • joogid

  • lemmikloomakaubad

  • hügieenitarbed

Rapla Maxima on küll väiksem kodupood, kuid kui tahad olla kursis poe viimaste pakkumistega, tasub hoida silma peal Prospecto.ee portaalis avaldatud kliendilehtedel.

 

Maxima kojuvedu

 

Maximal on ka e-pood, mis on eriti levinud pealinnas. E-poe kaudu saab tellida kõiki poe valikus olevaid tooteid otse koju kätte.

Paraku ei ole antud hetkel Raplas selline teenus saadaval, kuna kojuvedu tehakse üksnes Tallinna lähiümbruses.

 

Kontaktandmed

 

Rapla Maxima asub linna tuiksoonel, aadressil Tallinna maantee 50a. Pood on avatud iga päev kella kaheksast hommikul kümneni õhtul ning on avatud enamasti alati ka pühade ajal.

Kui mõne toote või teenuse kohta tekib küsimusi, saab igal tööpäeval ühendust võtta üldise Maxima klienditeenindusega, kasutades e-posti aadressit klienditugi@maxima.ee või helistades klienditeenindusse numbril 800 2121.

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru