Selver Rapla kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Selver

Populaarne kauplus
Hinnang: 3.9 / alates 24 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Selver teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Selver kohta linnas Rapla

 

 

 

 

Rapla Selveri ülevaade

 

Selveri nimi pole võõras ühelegi eestlasele – eestimaine poekett sai alguse juba 95-ndal aastal ning on sellest ajast alates jõudsalt laienenud üle kogu Eesti. Selveril on üle 50 poe üle Eesti, nendest pisut alla poole poodidest asuvad Tallinnas. Ettevõte on üks suurimaid tööandjaid Eestis, andes tööd 2800 inimesele. Ühtlasi kuulub poekett Kaubamaja gruppi, mis on enamjaolt tuntud Tallinnas.

Rapla Selver sai valmis 20. detsembril 2012. aastal, olles üks uuematest Selveri poodidest. Üle 1700 ruutmeetri suuruses supermarketis on olemas ka SelveEkspress, mis tähendab, et kõik Rapla inimesed saavad oma sisseostud tehtud väga kiirelt.

 

Mida müüakse Rapla Selveris?

 

Rapla Selver on supermarket, seega võrreldes Tallinna hüpermarketitega on valik mõnevõrra väiksem. Näiteks on hüpermarketites saadaval ka tööstuskaubad – supermarketites keskendutakse aga toidu- ja esmatarbekaupadele ning igapäevastele kodukaupadele, nende hulgas nõud ja muu igapäevaeluks vajalik.

Selveri kauplustes on ka nö lahtine lett, kus müüakse liha, kala ja valmistoite, mis on valmistatud Selveri Kulinaaria poolt. Paljudele klientidele võib meelerõõmu valmistada ka poe pagaritoodete lett, milles müüakse värskeid Selveri Pagarite valmistatud saiakesi.

 

Selveri kojuvedu Raplas

 

Selveri poekett on üks esimestest toidukaupade kettidest, kes hakkas tegema kojuvedusid.

Kahjuks ei ole aga tänasel päeval veel kojuvedu Rapla elanikele saadaval. Kuller tarnib e-poe tellimusi hetkel üksnes Tallinnas ja selle lähiümbruses, seega Raplas kojuvedusid ei tehta.

 

Kontaktandmed

 

Rapla Selver asub aadressil Tallinna maantee 4 – pood on paigutatud linna äärele, asudes väga hästi ligipääsetavas asukohas. Selver on avatud iga päev kellaaegadel 9:00 kuni 22:00.

Kui sul on küsimusi toodete, teenuste või millegi muu osas, võid Rapla Selveriga ühendust võtta meili teel aadressil selver.infolettrapla@selver.ee või helistades numbrile 667 3940.

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru