Ehituskeskus Saku kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Ehituskeskus

Hinnang: 2.9 / alates 25 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Ehituskeskus teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Ehituskeskus kohta linnas Saku

 

 

Saku Ehituskeskuse ajalugu ja ülevaade

 

Saku Ehituskeskus on ehitustarvikute pood, mis kuulub ühele kõige kuulsamale Eesti jaekaubandusketile Coopile. Coop on tegelikult paremini tuntud oma Konsumi ja Maksimarketi poodidega – üle kogu Eesti on Coopi ketti kuuluvaid poode lausa üle 300, seega on sisuliselt igas Eesti nurgas mõni taoline pood.

Ehituskaupade pood avati Sakus juba 1998. aastal osana Harju Tarbijate Ühistust, kuhu alla kuulub pood tänase päevani. Sarnaseid ehituskaupade poode on Coopil üle 20, kuid Saku oma on üks kõige olulisemaid tänu strateegilisele asukohale Tallinna külje all.

 

Mida Ehituskeskus müüb?

 

Nagu Coop toidukauplused on tuntud oma meeletu valiku poolest on ka Ehituskeskuse kauplused tunnustatud oma valiku poolest. Edasi müüakse sadu erinevaid brände ning kõikvõimalikke ehitustarvikuid.

Ehituskeskuse eripära seisneb selles, et poe tootevalikus on põhimõtteliselt kõik, mis ehituseks vajalik võib olla. Poes müüakse näiteks soojustusmaterjale, värve, katuseplaate, põrandaplaate, puitu, värve, aiatarvikuid, ohutusriideid, tööriistu ja kõike muud, mis kodus vaja läheb. Suveperioodil võib Ehituskeskusest leida isegi grillitarvikuid – ka aiakaubad moodustavad poe valikus suure osa.

Olles pärit 90-ndate lõpust on Saku Ehituskeskus üks vanimaid selletaoliseid poode, mis lööb tänase päevani oma taskukohaste hindadega. Parimate pakkumiste leidmiseks on Prospecto.ee lehelt leitavad poe kliendilehed, mille kaudu näha asjakohaseid soodustusi.

 

Saku Ehituskeskuse kontaktandmed

 

Suurest tootevalikust osa saamiseks on võimalik külastada Sakus, aadressil Tallinna mnt 6 asuvat poodi igal päeval. Nädala keskel on pood avatud kellaaegadel 9:00 – 19:00, sama on ka laupäeval. Pühapäeval pannakse pood kinni paar tundi varem kell 15:00.

Kui sul on mõni küsimus seoses Saku Ehituskeskuse tootevaliku või teenustega, võib poodi helistada numbril 57438598. Alternatiivina võib saata Saku poele e-kirja, kasutades selleks aadressit saku.e-ehituskeskus@harjuty.ee.

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru