Bauhaus Tallinn kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Bauhaus

Hinnang: 2.9 / alates 27 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Bauhaus teave

Rohkem teavet tootemargi Bauhaus kohta linnas Tallinn

 

 

 

 

 

Tallinna Bauhaus kaupluse ülevaade

 

Bauhaus on üks suurimaid ehitus- ja aiatarvete kaubamajasid Eestis, olles aga tegelikult pärit Saksamaalt, kus esimene kauplus avati 60-ndal aastal. Kaubaketti kuulub kokku enam kui 270 kaubamaja, millest 2 asuvad Tallinnas.

Tallinnas avati esimene Bauhaus Lasnamäel 2010. aastal ning 2017. aastal avas kett teise poe Rocca al Mares. Äsja avatud pood on märkimisväärselt suur oma 14 000-ruutmeetrise pinna ja enam kui 12 000 kaubaartikliga.

 

Mida Bauhaus müüb?

 

Bauhaus on üks Eesti kõige suuremaid ehituspoode, kus müüakse kõikvõimalikke ehitustarvikuid, ehitusmaterjale, tööriistu, sisustuskaupu, aiatarbeid ja palju muud. Poe valikusse kuulub mitu tuhat erinevat toodet.

Poe suurelt müügialalt võib leida ka eraldi Aiandusmaailma, kus müüakse aiakaupu ning Vannitoamaailma, kus müüakse kõike vajalikku vannitoa ehitamiseks ja sisustamiseks. Eraldi sissepääsuna on olemas Drive-In Arena, kuhu saab mugavalt sisse sõita ja oma kauba hõlpsamini peale võtta.

Võib julgelt öelda, et mida iganes kodu ehitamiseks ja remontimiseks vaja on, leiab kõik Bauhausist.

 

Tellimine ja tarne

 

Bauhausil ei ole küll e-poodi, kuid teenuste hulgas pakutakse siiski kojuvedu. Kuna pood müüb suuremõõtmelisi tooteid nagu ehitusmaterjale ja muud taolist, on võimalik tellida poest kohapealt kojuvedu, seda kas või kraanaga. Lisateavet tarne võimaluste ja hindade kohta saab uurida Bauhausi kauplusest kohapealt.

 

Bauhaus Tallinn kontaktandmed

 

Bauhausi Tallinna poed asuvad Rocca al Mares, aadressil Kaeravälja tn 3 ning Lasnamäel aadressil Tähesaju tee 8. Mõlemad poed on avatud argipäevil kellaaegadel 7:00 – 20:00, laupäeval kell 8:00 – 20:00 ning pühapäeval kell 9:00 kuni 17:00.

Kui soovid poodidega ühendust võtta, võib kirjutada poodidele meili teel, aadressitele info.lasnamae@bauhaus.ee või info.rocca@bauhaus.ee. Mõlema poega saab ühendust ka telefoni teel: Lasnamäe poodi võib helistada numbril 602 9200 ning Rocca poodi numbril 602 9400.

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru