Ehituskeskus Tallinn kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Ehituskeskus

Hinnang: 2.9 / alates 25 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Ehituskeskus teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Ehituskeskus kohta linnas Tallinn

 

 

Tallinna Ehituskeskuse ülevaade

 

Ehituskeskus, mille täispikk nimi on Coop Ehituskeskus, on üks olulisimaid ehituskaupluste poode Eestis. Tegemist on Eesti suurimale jaekaubandusketile Coopile kuuluva ehitustarvete poega, milletaoliseid on Eestis üle 20.

Tallinna Ehituskeskuse all mõeldakse tegelikult Sakus asuvat Ehituskeskuse poodi, mis kuulub Harju Tarbijate Ühistusse. Poe näol on ühtlasi tegemist ühe vanima Eesti ehituspoega, kuna Saku pood loodi juba enne sajandivahetust.

Lisaks Ehituskeskuse poodidele kuulub Coop ketile mitusada toidu- ja olmekaupade poodi üle kogu riigi. Coop on ka üks väheseid täiesti eestimaiseid poode, mis muudab selle veelgi kodusemaks.

 

Mida Ehituskeskuses müüakse?

 

Harju maakonnas asuvas Ehituskeskuses on suuresti kõige parem valik. Kõigist Ehituskeskuse kauplustest leiab aga vajalikke ehitustarvikuid, mille abil lõpule viia kodu remont. Ehituskeskuse poodidest võib leida näiteks järgnevad kaubad:

  • üldised ehitusmaterjalid nagu soojustusmaterjalid, värvid, plaadid jm

  • tööriistad, nende hulgas isegi redelid, elektritööriistad jm

  • aiakaubad nagu muruniitjad, labidad, muld jm

Leida võib isegi katuseplaate või grillitarvikuid. Kõige sellega õigustab Ehituskeskus igati oma nime, olles üks parima ehitustarvikute valikuga poode kogu Eestis.

Ehituskeskus on tuntud ka taskukohaste hindade poolest, kuid selleks, et leida kõige soodsamad pakkumised, tasub hoida pilk peale kliendilehtedel, mida avaldatakse Prospecto.ee lehel.

 

Tallinna Ehituskeskuse kontaktandmed

 

Tallinna elanike jaoks on kõige lähem Ehituskeskus Sakus, aadressil Tallinna mnt 6, Saku alevik. Pood on avatud igal päeval kella üheksast seitsmeni õhtul, välja arvatud pühapäeval, mil pood suletakse kell kolm. Siiski tähendavad sellised paindlikud avamis- ja sulgemisajad seda, et värvid-pahtlid-plaadid saavad ostetud igal ajal, hoolimata nädalapäevast.

Küsimuste korral on võimalik poega hõlpsalt ühendust saada telefoninumbri 57438598 kaudu, kuid kui küsimusega pole nii pakiline, on võimalik poele ka saata e-kiri aadressile saku.e-ehituskeskus@harjuty.ee.

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru