Grossi Toidukaubad Tallinn kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Grossi Toidukaubad

Hinnang: 3.9 / alates 89 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Grossi Toidukaubad teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Grossi Toidukaubad kohta linnas Tallinn

 

 

Tallinna Grossi Toidukaubad poe ülevaade

 

Grossi Toidukaubad on üks Eesti suurimaid toidu- ja esmatarbekaupade kette, millel on Eestis üle 60 poe, nendest ligi pooled asuvad Harjumaal. Poe juhiks on ettevõte nimega OG Elektra, mis on sajaprotsendiliselt eestimaine.

Esimene Grossi toidupood oli Raja kauplus, kuid tänaseks päevaks on kontsern tuntud üle Eesti. Poekett kasvab eriti jõudsalt Tallinnas, kus avati hiljuti uhiuus pood Kivila tänaval. Kontsern plaanib veel tulevikuski Harjumaal kasvada, rajades aina uusi toidupoode üle kogu Harjumaa.

 

Mida Grossis müüakse?

 

Grossi Toidukaubad brändi alla kuuluvad erineva suurusega kauplused, millest kõige laiema sortimendiga on A+ kauplused. Tallinnas on A+ kategooria poode 11, neist kõige tuntum Järveotsa tee kauplus.

Poe sortiment keskendub toidukaupadele ja esmatarbekaupadele, mistõttu on poekett tuntud kodupoena, kust saada kõik eluks vajalik. Alates leivast-saiast, piimatoodetest ja lihatoodetest kuni hügieenikaupadeni välja – Grossi Toidukaubad varustab oma laia sortimendiga kõik vajadused.

Grossi Toidukaubad poodidest leiab ka värske liha ja valmistoidu leti. Värske sealiha on Grossi brändi jaoks äärmiselt oluline ning oma soodsate lihakaupade poolest on see pood ka paljude eestlaste poolt eelistatud. Kontserni lihakauba muudab eriliseks fakt, et liha pärineb OG Elektra enda seakasvatustest, seega on poel ka võimalik pakkuda klientidele soodsamat hinda.

 

Tallinna Grossi Toidukaubad poe kontaktandmed

 

Grossi Toidukaubad poeketi kauplused asuvad mitmel pool üle kogu Tallinna. Neist kõige olulisemad asuvad aadressitel:

  • Endla 53

  • Järveotsa tee 35b

  • Ümera 13a

  • Tammsaare tee 93

  • Vikerlase 23

  • Kivila 26

Enamus Tallinna Grossi poode on avatud iga päev kellaaegadel 8:00 – 22:00, Kivila tänava oma aga 7:00 – 23:00.

Küsimuste korral saab ettevõttega ühendust meili teel aadressil klienditugi@ogelektra.ee või telefoni teel numbril 3223560.

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru