K-Rauta Tallinn kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga K-Rauta

Populaarne kauplus
Hinnang: 3.4 / alates 41 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi K-Rauta teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi K-Rauta kohta linnas Tallinn

 

 

 

Tallinna K-rauta ülevaade

 

K-Rauta kauplustekett, mis kuulub Soome kuulsasse Kesko kontserni, on üks Eesti suurimaid kodu- ja ehituskaupade poode.

Kaupluseketil on Tallinnas kõige suuremad kauplused, millest üks asub Haaberstis ja teine Tondil. Haabersti K-rauta, mis avati 2002. aastal, on seejuures nende kõige suurem pood, kus on valikus lausa 20 000 toodet.

Pood kandis varem nime Ehitusmaailm, mis kirjeldab tänaseni hästi poe peamist tootevalikut. Pärast mõne aasta tagust nimevahetust hakati aga tooteid müüma K-rauta nime all.

 

Mida K-rauta müüb

 

K-rauta kõige olulisemad tootekategooriad on:

  • siseviimistluskaubad

  • sisustuskaubad

  • vee-, kütte-, ventilatsiooni- ja elektrisüsteemi tarvikud

  • ehitusmaterjalid

  • tööriistad ja rauakaubad

  • aiakaubad

K-rauta e-poe vahendusel on võimalik osta aga veelgi rohkem tooteid, seejuures ka vaba aja tooteid, mänguasju, riideid, sporditarvikuid, köögitarbeid ja isegi mööblit.

Ainsana Eestis on K-rauta kauplustes müügil kaubamärkide Cello, FXA ja Prof tooted.

Lisaks laiale tootevalikule pakutakse ka mitmeid eriteenuseid, seejuures lausa remondi täisteenust ning kujundusteenust.

 

K-rauta kojuvedu

 

Kuna K-rautal on veebipood, on võimalik teha ostud otse internetis ning minna seejärel poodi oma ostudele järgi. Soovi korral saab aga tellida ka kulleri, kes toob 3-5 päeva jooksul tooted otse koju.

Sellele lisaks pakub K-rauta kandeteenust, mis sobib neile, kes elavad näiteks kõrgemal korrusel ja soovivad, et ostetud kodutarbed jõuaksid otse koduukse taha.

 

Tallinna K-rauta poodide kontaktandmed

 

Kõige suurem Tallinna K-rauta asub Haaberstis, aadressil Paldiski mnt 108a. Teine K-rauta on leitav aadressil Tammsaare tee 49.

Mõlemad kauplused on avatud iga päev esmaspäevast reedeni kell 8:00 – 21:00, laupäeval kell 9:00 – 20:00 ning pühapäeval kell 9:00 – 20:00. Küsimuste korral saab poega alati ühendust võtta telefonitsi, helistades numbrile 630 9700.

 

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru