Maxima Tallinn kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Maxima

Populaarne kauplus
Hinnang: 3.3 / alates 65 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Maxima teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Maxima kohta linnas Tallinn

 

 

 

Maxima Tallinna kaupluste ülevaade

 

Maxima on üks Eesti suurimaid jaekaubanduskette, mis alustas oma tegevust Eestis juba 2001. aastal, toona T-marketi nime all. 2005. aastast saati võeti kasutusele Maxima kaubamärk, mille all leiab tänavu Eestis üle 50 poe üle kogu Eesti.

Kõige rohkem Maxima poode asub Tallinnas ja selle lähipiirkonnas. Tallinnas asub 2 hüpermarketit, 8 XX poodi ning 22 väikest kodupoodi, nimega X Maxima.

 

Mida Maxima müüb

 

Maxima poodide kaubavalikus on tuhandeid tooteid, mis katavad kõik igapäevavajadused. Kõige olulisema kaaluga on toidukaubad: valikus on puu- ja köögiviljad, piima- ja lihatooted, pagaritooted, maiustused, kuivained, joogid ja palju muud.

Lisaks toidukaubale on valikus ka tervise- ja ilukaubad, lastekaubad nagu mänguasjad ja riided, majapidamistarbed, kodutarbed ning ka lemmikloomakaubad.

 

Maxima kojuvedu

 

Maxima lõi Eesti esimese e-toidupoe, mille kaudu saab teha tellimusi ning tellida need endale otse koju. Tallinnas on võimalik toodetele järgi minna Linnamäe teel asuvasse poodi, kuid Maxima toimetab tooteid koju kõikidele Tallinna, Maardu, Keila ja Saue elanikele. Kojutoimetamine on tasuta siis, kui tellimus on vähemalt 40-eurone.

 

Kontaktandmed

 

Maxima poed asuvad üle kogu Tallinna ning võib julgelt öelda, et mõni Maxima asub paari kilomeetri raadiuses. Kõige suurema valikuga on XXX hüpermarketid, millest üks asub aadressil Ehitajate tee 148 ja on avatud iga päev kell 8:00 – 23:00. Teine pood asub Linnamäe tee 57 aadressil ja on avatud samuti samadel kellaaegadel. Enamus üle Tallinna asuvaid poode on samuti avatud kella kaheksast hommikul ning tihti avatud kuni kella kümneni õhtul.

Küsimuste korral saab tööpäeviti kella viieni õhtul ühendust Maxima klienditeenindusega e-posti teel aadressil klienditugi@maxima.ee või telefonitsi numbril 800 2121.

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru