Rimi Tallinn kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Rimi

Hinnang: 3.7 / alates 48 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Rimi teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Rimi kohta linnas Tallinn

 

 

 

 

Rimi Tallinn ülevaade

 

Rimi poed, mis on tänaseks tuntud enamikele eestlastele, said Eestis alguse 2000. aastal, mil avati Magistrali Rimi. Tänaseks on Eestis üle 80 Rimi poe, neist mitukümmend asuvad üle kogu Tallinna.

Lisaks asub Tallinnas 6 hiigelsuurt Rimi ning 3 iseteeninduskassadega Rimi, muutes poeketi üheks Tallinna kõige kaalukamaks toidupoeketiks.

 

Mida Rimi müüb?

 

Rimi tootevalikus on tuhandeid toidu- ja esmatarbekaupu – kõik alates lihast ja piimatoodetest kuni aiatarvikuteni välja. Rimi Tallinna poodidel on ka mitmekesine puu- ja köögivilja ning valmistoidu lett.

Poe muudavad eriliseks ettevõtte omatooted ja koostöö raames sündinud tootemargid. Rimi poodidest leiab näiteks järgnevaid tootesarju:

  • Rimi Basic – selle brändi all müüakse soodsamaid igapäevatooteid.

  • Selection by Rimi – selle brändi nime kannavad eksklusiivsemad premium-tooted.

  • Tavalised Rimi brändi tooted – Rimi enda brändinime kannavad kümned erinevad toidutarbed, alates konserveeritud köögiviljadest ja lõpetades küpsistega.

  • ICA – kuna Rimi kuulub ICA gruppi, võib Tallinna Rimi poodidest leida ka hulga ICA tooteid.

Kõige laialdasema valikuga on hüper-Rimid, neile järgnevad super-Rimid pisut tagasihoidlikuma valikuga, täites eelkõige kodupoe rolli ja pakkudes igapäevaseks eluks vajalikke toidu- ja kodutarbeid.

 

Rimi kontaktandmed

 

Erineva suurusega Rimi poed asuvad üle kogu Tallinna – kokku on neid lausa mitukümmend. Kõige suuremad, hüper-Rimid, asuvad järgnevatel aadressitel:

  • Mustakivi 13

  • A. H. Tammsaare tee 104a

  • Sõpruse pst 201/203

  • Sõpruse pst 174

  • Haabersti 1

  • Ahtri tn 9

Nendele lisaks asuvad Tornimäel, vanalinnas ja Viru tänaval Express-Rimid, kus on iseteenindus ning seega võimalik ostud kiiremini sooritada. Enamus Rimi Tallinna poode on avatud kellaaegadel 08:00 – 22:00.

Küsimuste korral saab Rimi poole pöörduda e-posti teel, saates teate aadressile klienditugi.ee@rimibaltic.com. Esmaspäevast reedeni kellaaegadel 08:00 – 16:30 saab ühendust ka telefonitsi, helistades numbrile +372 605 6333.

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru