Selver Tallinn kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Selver

Populaarne kauplus
Hinnang: 3.9 / alates 21 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Selver teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Selver kohta linnas Tallinn

 

 

 

 

Selveri ajalugu Tallinnas

 

Selveri kauplusekett, mis on tuntud igas Eesti suuremas linnas, on läbi ja lõhki Tallinnast pärit. Selveri peakontor asub Tallinnas Pärnu maanteel ning ettevõte kuulub Tallinna Kaubamaja Gruppi.

Esimene Selveri kauplus avati 1995. aastal Lasnamäel Punasel tänaval. Tänaseks päevaks on poeketil Tallinnas 21 kauplust, neist 6 on hüpermarketid. Ettevõte laieneb väga jõudsalt ning 2018. aasta oktoobris plaanitakse avada Tallinnas veel üks hüpermarket.

Tallinnas asub ühtlasi kõige suurem Selver, milleks on 2000. aastal avatud Järve Selver.

 

Mida müüakse Tallinna Selverites?

 

Selveri poeketis müüakse toidu- ja esmatarbekaupu ning ka igapäevaseid tööstuskaupu, riideid, ilutarbeid ja palju muud. Selverites ootab kliente ka Selveri Köök: selles letis müüakse poeketi enda valmistatud salateid, kulinaariakaupu ja pagaritooteid. Kõikidele teistele brändidele lisaks on poelettidel Selveri enda brändi tooted, mis on valmistatud Selveri eritellimusel.

Kuna Tallinnas asuvad kõige suuremad Selveri poed, on Tallinna elanikel au ka saada osa kõige rikkalikumast tootevalikust. Selveri poed müüvad tuhandeid tooteid, olles sellega ühed kõige suurema valikuga poed Eestis.

 

Selveri kojuvedu

 

Selveril on ka e-pood, mille kaudu saab tellida endale kaupa koju või minna toodetele järgi e-Selveri väljastuspunkti. Suurem osa Tallinna Selveritest võimaldavad saada kaupa kätte infoletist.

Tallinna piires ja lähiümbruses on võimalik kaup ka endale koju tellida. Selle jaoks kasutab Selver kullerit ning tellides vähemalt 40 euro eest, saab kauba endale täiesti tasuta kulleriga koju tellida.

 

Kontaktandmed

 

Tallinna suuremad Selveri poed asuvad järgnevatel aadressitel:

  • Kadaka tee 56a

  • Rummu tee 4

  • Pärnu maantee 238

  • Tammsaare tee 62

  • Vesivärava 37

  • Sõpruse tee 15

Enamus Tallinna poode on avatud kellaaegadel 09:00 – 23:00. Kui soovid Selveriga ühendust saada, saad iga päev saata poele kirja aadressil selver@selver.ee või helistada klienditeenindusse numbril 667 3800.

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru