Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru

Bauhaus Tartu kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Bauhaus

Hinnang: 2.5 / alates 10 Hinded
Kliendilehed
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Rohkem teavet tootemargi Bauhaus kohta linnas Tartu

 

 

 

 

 

 

Bauhaus kaupluse ülevaade

 

Bauhaus on rahvusvaheline ehituspoodide kett, mis on kõige tuntum Tallinna elanikele – just seal asub kaks Bauhausi hiigelsuurt kaubamaja. Tegemist on ühe suurima ehituspoega Eestis, mis sai alguse 2010. aastal ning omab tänaseks pealinnas kahte suurt poodi.

Tartus Bauhaus kauplust tänasel päeval veel ei ole, mistõttu peavad Tartu elanikud võtma ette tee pealinna poole. Siiski on poeketi juhatus avaldanud soovi tulevikus avada ka uusi poode, mistõttu pole välistatud, et pood on peatselt saadaval ka Tartus.

Bauhausi tootevalik

 

Bauhausi poed müüvad kõiki vajalikke ehitustarvikuid ja aiakaupu. Poe lettidelt võib leida näiteks järgnevad tooted:

  • Üldehitusmaterjalid, sh puit, värvid, plaadid, uksed jm

  • Tööriistad

  • Valgustid

  • Vannitoatarvikud nagu valamud, peeglid, sisustus

  • Aiatarvikud, alates taimedest kuni aiatööriistadeni.

 

Lisaks ehitustarvikutele on poel eriline NAUTIC-osakond, kus müüakse erinevaid meretarbeid nagu paadihooldusvahendid, trossid, paadimootorid, tekitarvikud ja kalastustarvikud.

Koju tellimine ja tarne

 

Bauhaus pole hetkel veel avanud e-poodi, kuigi on mainitud, et selline plaan võiks lähiajal käiku minna. See aga tähendab, et Tartu elanikud peavad minema Tallinna poodi ning ei saa tellida otse netist kaupa.

Õnneks on poeketil aga kojuveo teenus, millega lubatakse suuremat ehituskaupa kas või kraanaga kohale tuua. Seda, kas pood tarnib ka sinu koju, saab lähemalt uurida Bauhausi poest.

 

Kontaktandmed

 

Juhul, kui oled Tartu elanik, aga soovid kodu renoveerida või remontida ühe Eesti suurima tootevaliku abil, tasub suunduda Lasnamäe või Rocca al Mare poodidesse.

Poega saab ühendust võtta meili teel, kirjutades aadressile info@bauhaus-eesti.com või helistades numbritele 602 9200 või 602 9400.

Nii Rocca kui ka Lasnamäe poed on avatud esmaspäevast laupäevani kuni kella 20:00-ni ning pühapäeviti kella 17:00-ni.

 

notification circle blue
Hei! Avaldasime äsja tootemargi (brandName) uue kataloogi. Tutvuge kliendilehega SIIN ja säästke raha!