Jysk Tartu kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Jysk

Populaarne kauplus
Hinnang: 4.4 / alates 8 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Jysk teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Jysk kohta linnas Tartu

 

 

 

Tartu JYSK poe ülevaade

 

Skandinaaviast pärit JYSK kauplusekett on tuttav kõigile, kes on kokku puutunud kodu sisustamisega. Heade mõtete linn Tartu on lausa kahe JYSK poe koduks – üks poodidest asub Lõunakeskuses, teine Eedeni keskuses. Tartu JYSK poed on tegutsenud juba mitmeid aastaid ning on tuttavad igale tartlasele.

 

Mida JYSK müüb?

 

JYSK kauplused on keskendunud eelkõige tekstiilitoodetele ja kodu sisustustarvikutele. Poe peamised tootekategooriad on järgnevad:

  • mööbel iga toa jaoks, sh müüakse ka aiamööblit;

  • magamistoa sisustustarbed, sh linad, tekid, padjad jm;

  • panipaigatarbed nagu kastid, korvid jm;

  • nipsasjad sisustuseks.

JYSK on eriti hästi silma jäänud oma soodsate hindade poolest. Poe pakkumised ja allahindlused on saadaval ka Prospecto.ee lehe kaudu, seega on võimalik hõlpsalt silma peal hoida igal heal pakkumisel.

 

Tellimine ja saatmine JYSK poes

 

Ka Tartu JYSK poest on võimalik tellida kaupa otse koju. Kaupluseketil on käepärane e-pood, mille vahendusel saab esitada tellimusi. Suurema eseme tellimise korral võib kasuks tulla kahe mehe kandeteenus, mis on saadaval ka Tartu piirkonnas. Soovi korral saab tasuda internetis oma tellimuse eest ning sellele seejärel järgi minna ühte Tartu poodidest.

 

JYSK Tartu poe kontaktandmed

 

Tartu kaks JYSK poodi on asuvad strateegiliselt väga mugavates asukohtades: üks asub Lõunakeskuses, aadressil Ringtee 75, teine asub rohkem linna keskel asuvas Eedeni keskuses, mille aadress on Kalda tee 1C. Mõlemale poele on väga hea ligi pääseda ning kuna tegemist on kaubanduskeskustega, on ka parkimine väga käepärane.

Nii Eedeni kui ka Lõunakeskuse JYSK on avatud iga päev kella 10-st hommikul kuni kella 21-ni. Küsimuste korral saab Lõunakeskuse poega ühendust numbril 77 601 08 ning Eedeni omaga numbril 74 026 18.

 

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru