Supermarketid  

  Supermarketid

  Kategooriast „Supermarketid“ leiate Eesti peamiste jaemüügikettide kampaanialehed. Lisaks saate tutvuda selliste supermarketite nagu Selver, Rimi, Maxima, Comarket, Consum, Prisma Peremarket, Maksimarket ja paljude teiste kataloogidega. Olge kursis käimasolevate kampaaniatega ja ostelge targalt.
  Olgu Teil tarvis toiduaineid, joogipoolist, majapidamistarbeid või muid suuremates kauplustes pakutavaid kaupu, hoiame Teid kursis turuolukorraga ja aitame osta kõik koduks vajaliku soodushinnaga.
  Iga päev laadime oma veebisaidile üles kliendilehti turu parimate allahindlustega. Kui soovite osta jahu, liha, piima, puuvilju, köögivilju, suhkrut, kondiitritooteid või kosmeetikat, kuid ei saa endale kalleid tooteid lubada, siis aitab meie veebisait Teie valikut lihtsustada. Meie uudiskirjaga liitudes saate iga päev teavet kvaliteetsete ja soodsate toodete kohta, mida koos pere ja lähedastega kasutada.
  Kõigi riigi peamiste supermarketite katalooge ja kliendilehti uuendatakse peaaegu igal nädalal. Teame, et jaekettide vahel on tugev konkurents ning et pidevalt pakutakse uusi ja paremaid tooteid, mis viib vahel hinnad alla. Just sel põhjusel me lõimegi sellise platvormi, mis suunaks Teid parimate pakkumiste juurde.
  Lisaks suurimate supermarketite värsketele kliendilehtedele ja kataloogidele leiate prospecto.ee veebisaidilt ka teavet kaupluste lahtiolekuaegade kohta. Samuti on välja toodud kaupluste kontaktandmed ja vabad töökohad ning hinne, mille meie veebisaidi kasutajad on igale supermarketile andnud.

  Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

  Sain aru