prospecto.ee

Prospecto.ee - Alati hea idee

Mugav. Funktsionaalne. Pragmaatiline. Alati teiega.

Kasulik Miks Prospecto.ee ÄPP?

Tänapäeval on nutitelefon alati taskus ja nii ka Teie lemmikpoed. Tänu Prospecto.ee ÄPI-le saate koheselt head ideed otsida. Pole oluline kus asute, head ideed saate kohe digitaalsetest kataloogidest välja otsida ning need on alati õigeaegselt uuendatud.

Funktsioonid, mis that säästavad Teie igapäevast eelarvet

  1. Asukoht Lülitage oma asukoht sisse ja meie ÄPP näitab Teile lähimaid poode. Saate kontrollida ka oma lemmikpoe lahtiolekuaegu.
  2. Ostunimekiri Kataloogi sirvides saate lisada mistahes toote kasulikku ostunimekirja, mis on alati Teiega kaasas ning Te ei unusta kunagi endale vajalikke toidukaupasid.
  3. Lemmikud Lihtsalt märkige südamega oma lemmikpoed ja näete nende uusimaid katalooge oma Lemmikute menüü alt.
  4. Seadistage alarm Saate end lihtsalt registreerida teavitusi saama niipea, kui oleme Teid huvitavate kataloogide uuendused ära teinud.

Tagasiside Klientide arvustused

  • Jälgin alati oma lemmikpoodide uusimaid katalooge. Olen endale loonud spetsiaalse sektsiooni ja saan nüüd kontrollida ainult seda, mida vajan..
  • Ostmine pole kunagi lihtsam olnud. Ma ei kirjuta enam pikki toiduainete ostunimekirjasid, nüüd saan lihtsalt soovitud tooted kataloogis ära märkida ja oma ostunimekirja lisada.
  • Ma ei pea enam muretsema, et poed on kinni. Saan need lihtsalt kaardilt üles leida ja nende lahtiolekuaegasid kontrollida. Loomulikult sirvin alati ka kehtivat parimate pakkumiste kataloogi. :)

Gallery Milline ÄPP välja näeb?

Tutvuge meie uue ÄPI-ga

Meie nõuanded Head ideed kuidas ÄPPi kasutada

Kõik kataloogid ühes kohas… See on alati hea idee!

Meie ideed!

Nautige parimaid eineid!

Toit on kindlasti alati Teie ostunimekirja tipus. Nüüd saate meie ÄPI abil lihtsasti kontrollida piirkonna parimaid pakkumisi. Värksed puuviljad ja juurviljad, liha või piimatooted – kõik ühest kohast Prospecto.ee ÄPI-st.

Õdus maja

Käite ringi mööda DIY ja mööblipoode, võrreldes tooteid ja nende hindasid. Nii leiate endale parima pakkumise alles mõni kuu hiljem. Koos meie ÄPI-ga saate sirvida poodide eripakkumisi läbi oma nutitelefoni, selleks pole vaja kodust lahkuda.

Tehnika maania

Meie ÄPP rahuldab iga tehnikahullu. Elektroonika kategooriast leiate poodide kehtivad kataloogid ning otsinguriba aitab Teil soovitud toote üles leida.

Ilu on modernne

Sageli pole meil kiires igapäevaelus aega leidmaks õiget kosmeetikatoodet, haarame lihtsalt midagi endaga kaasa. Lisaks suurele kosmeetikabrošüüride valikule säästate meie rakendusega aega ja leiate endale lähima kosmeetikapoe.

Valmistage ennast ette

Mugavaks treeninguks on sobilikud riided ning jalanõud esmatähtsad. ÄPI-ga saate sirvida ka erinevate spordipoodide katalooge ning asukoha funktsioon näitab ära Teile lähima poe, kust leiate soovitud toodete parimad pakkumised.

Rohkem ÄPI kohta

Mobiilne ÄPP kogub kõik digitaalsed kataloogid ühte kohta kokku. Sealt leiate palju kasulikke funktsioone.

  • ÜhilduvusÄPP on saadaval nii iOS-le kui ka Androidile
  • AsjakohasusHoiame viimased kataloogid alati uuendatuna.
  • TugiteenusKui peaksite abi vajama, saatke meile e-kiri aadressil office@prospecto.ee

Laadi alla Prospecto.ee ÄPP

Saadaval iOS-e ja Androidi jaoks!

1625 Allalaadimised