Bauhof Tallinn kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Bauhof

Populaarne kauplus
Hinnang: 3.5 / alates 49 Hinded
No Catalogs
Praegu ei ole ühtegi selle kaupluse kliendilehte saadaval. Palun vaadake teisi selle kategooria kliendilehti!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Bauhof teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Bauhof kohta linnas Tallinn

Tallinna Bauhofi ülevaade

 

Bauhof on üks Eesti suurimaid ehitusmaterjalide ja aiakaupade müügiga tegelevaid ettevõtteid, mis sai alguse juba 2000. aastal. Esimene pood avati 2002. aastal Tallinnas, toona küll nime Ehitus Service all, kuid vaid viie aasta pärast muudeti nimi rahvusvaheliseks Bauhofiks.

Üle Eesti on kokku 13 Bauhofi, neist 2 Tallinna linnas ning üks Laagris. Tallinna Bauhofid on ühtlasi kõige suuremad, pakkudes ühte Eesti parimat ehitustarvikute valikut.

 

Mida Bauhof müüb?

 

Bauhofi tootevalikusse kuuluvad tuhanded tooted. Poe peamisteks müüginumbriteks on:

  • aiakaubad;

  • tööriistad;

  • viimistlusmaterjalid;

  • ehitusmaterjalid;

  • vee- ja elektrisüsteemid;

  • valgustid, köögitarvikud, vannitoatarvikud;

  • sisustus

  • kodumasinad ja elektroonika.

 

See tähendab, et Tallinna Bauhofi kauplustest võib leida kõik, mida on koju vaja – alates seinaplaatidest ja valamutest kuni tapeedi ja lillevaasideni välja.

 

Toodete saatmine Bauhofis

 

Bauhofil on ka e-pood, mis tähendab, et isegi, kui sa ei ole parasjagu Tallinnas, kuid sooviksid tellida midagi Tallinna Bauhofist, on see e-poe vahendusel täiesti võimalik.

Pood saadab tooteid mitmete erinevate viisidega, nende hulgas on nii kuller kui ka pakiautomaadid. Keskmiselt võtab tarne aega 2 päeva. Kui soovid tellimusele ise järgi minna, on võimalik toodete eest maksta internetis ning minna siis valitud Tallinna Bauhofi tootele järgi.

 

Bauhofi kontaktandmed

 

Bauhofil on Tallinnas kaks suurt kauplust: Lasnamäe Bauhof, mis asub aadressil J. Smuuli tee 41 ning Mustamäe Bauhof, mis asub Karjavälja tn 4 aadressil. Mõlemad neist on esmaspäevast reedeni avatud kellaaegadel 8-20, laupäeval 9-20 ning pühapäeval alates 9-st, ainsa vahega sulgemisajas: Lasnamäe pood pannakse kinni kell 17, Mustamäe oma kell 18.

Kui sul tekkis Bauhofiga seoses küsimusi, siis on võimalik klienditeenindusega ühendust saada telefoninumbril 606 1444 või kasutades poe veebilehel olevat klienditeeninduse keskust, saates sealtkaudu oma päring.

 

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru