Juurdepääs

Prospecto.ee meeskond peab tähtsaks, et veebisait oleks ligipääsetav võimalikult paljudele inimestele, seda hoolimata võimalustest või seadmetest, mis klientidel interneti kasutamiseks on. Näeme iga päev vaeva, et täiustada juurdepääsu meie veebisaidile nii laua-, süle- ja tahvelarvutist kui ka mobiiltelefonist. Samuti on meie eesmärk muuta veebisait ligipääsetavaks erivajadustega inimestele. Seetõttu kavandatakse veebisait selliselt, et kõigil kasutajatel oleks võrdne juurdepääs selle teabele ja funktsioonidele.

 

Veebisaidi kasutamine

Kasutame kirjatüüpi, mis on hõlpsasti loetav kõigist seadmetest. Kõigil piltidel on „alt“-märgis, mis annab aimu pildi sisu kohta, kui pilti mingil põhjusel ei kuvata. Meie veebisait on töökindel ja sellel on väga lihtne navigeerida.

 

Näpunäited Prospecto.ee kasutamiseks

Veebisaidi tähemärgi suuruse muutmine

Valige veebilehitseja menüüst „Tools“ ja seejärel „Internet Options“. Vahekaardil „General“ klõpsake valikul „Accessibility“. Valige „Ignore font styles specified on web pages“ ja vajutage „OK“. Minge veebilehitseja menüüsse ja valige „View“. Seejärel valige „Text size“ ja määrake soovitud teksti suurus.

Veebisaidi ja selle teksti värvi muutmine

Valige veebilehitseja menüüst „Tools“ ja seejärel „Internet Options“. Vahekaardil „General“ klõpsake valikul „Colours“. Võtke ära linnuke valiku eest „Use Windows colours“. Seejärel tehke valiku „Text“ ette linnuke, valige soovitud värv ja vajutage nuppu „OK“. Veebisaidi taustavärvi muutmiseks valige „Background“, siis valige eelistatud värv ja seejärel vajutage nuppu „OK“.

Kust alustada?

Kasutage sisukaarti, et saada veebisaidist ülevaade ja leida kiirelt see, mida otsite.

Nõuanded otsingu kasutamiseks

Üks kiiremaid mooduseid soovitud toodete otsimisel on veebisaidi esilehel asuva otsimootori kasutamine. Asjakohaseid märksõnu kasutades suunab otsimootor otsitava esemeni. Kui otsite mõnes linnas asuvat kauplust, siis kasutage filtrit „linn“. Niimoodi talitades on Teie otsing kiire, lihtne ja täpne.

 

Võtke meiega ühendust

Kui Teil on probleeme veebisaidile sisenemisega või kui Teil on kommentaare või soovitusi selle sisu või struktuuri kohta, siis võtke meiega julgesti ühendust.

E-posti aadress: office@prospecto.ee

 

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru