Korduma kippuvad küsimused

Järgneb loetelu korduma kippuvatest küsimustest. Kui Te ei leia oma küsimusele vastust, võtke palun meiega ühendust. Teie arvamus ja soovid on meile olulised.

Mis on Prospecto.ee?

Prospecto.ee on veebisait, mis kogub kokku riigi suurimate kaupluste kõik värsked kliendilehed ja kataloogid. Siit võite leida selliste supermarketite kataloogid, nagu näiteks Маxima, Rimi ning А ja O, aga ka kodutehnikakaupluste Expert ja Klick ning ilu-, mööbli- ja riidepoodide ja paljude teiste kaupluste katalooge. Kõiki meie veebisaidile üles laaditud kliendilehti uuendatakse iga päev, seega on teave alati ajakohane.

 

Kuidas leida huvipakkuv kliendileht?

Kõige kiirem ja sujuvam viis soovitud kliendilehe või kataloogi leidmiseks on kasutada otsinguvälja veebilehe ülaosas. Lisaks otsimootori kasutamisele on võimalik soovitud kliendilehte otsida kategooriate menüüst, mis on koostatud võimalikult lühikeseks ja spetsiifiliseks. Pärast otsitava kaupluse tegevusalale vastava kategooria valimist leiate selle kaupluse kõige värskema kliendilehe. Kliendilehti võite otsida ka sisukaardi abil.

Kas Prospecto.ee kasutamise eest peab maksma?

Prospecto.ee pakutavad teenused on siiani olnud ja jäävad alatiseks tasuta!

Olen kaupluse omanik ja soovin, et mu kliendileht oleks üles laaditud veebisaidile Prospecto.ee. Kuidas seda teha?

Oma kaupluse või kliendilehe lisamiseks kasutage palun lehekülge „Kaupluse lisamine“.

Kuidas võtta ühendust Prospecto.ee meeskonnaga?

Meie kontaktandmed leiate leheküljelt „Kontaktandmed“.

Mida annab Prospecto.ee konto loomine?

Registreerudes Prospecto.ee veebisaidil, saavad Teile osaks mitmed hüved, mis pole ligipääsetavad registreerumata kasutajatele. Allpool olevaid samme järgides saate oma kasutajakogemuse muuta veelgi lihtsamaks ja nauditavamaks.

  1. Sisestage oma andmed;

  2. Valige „Turvalisuse seaded“ alamenüü, mille leiate oma konto lehe vasakul küljel;

  3. Sisestage oma e-posti aadress. Turvalisuse kaalutlustel peate sisestama ka oma salasõna;

  4. Kui e-posti aadress on salvestatud, saadetakse sellele edasised juhised Teie valikute kinnitamiseks.

Kuidas registreeruda?

Samm 1:

“Minu konto” menüü asub veebisaidi paremas ülanurgas. Sellele klõpsates avaneb registreerumisvorm.

Saate valida, kas soovite registreeruda isikliku e-posti aadressi või Facebooki konto kaudu. Teavitame oma kasutajaid sellest, millist informatsiooni ja mis otstarbel küsime. Meie eesmärgiks on pakkuda Teile kasulikku ja olulist teavet ja abi. Olles sisestanud isikuandmed, tuleb klõpsata nupul „Registreeri”.

Samm 2:

 

Meie jaoks on oluline, et keegi ei väärkasutaks Teie isikuandmeid. Seetõttu küsime uue kasutaja registreerimisel alati kinnitust läbi e-posti aadressi, olemaks kindlad, et olete registreeringu ise teinud. Konto loomise kinnitamiseks on aega 24 tundi, mille möödudes link aegub ja kui soovitakse luua uus kasutajakonto, tuleb kogu protsessi taas otsast alata.

Kuidas taastada ununenud salasõna?

Kui olete oma salasõna unustanud, klõpsake kontole sisenemise lehel valikul „Unustasin salasõna“. Seejärel saadame Teile e-kirja juhistega Teie kontole ligipääsuks.

E-kirjas leiduvale lingile klõpsates saate muuta oma salasõna ning taas oma kontole siseneda.

E-posti aadressi muutmine

E-posti aadressi muutmiseks:

- Logige sisse oma kehtiva e-posti aadressiga;

- Valige „Turvalisuse seaded“ alamenüü oma konto vasakul serval;

- Sisestage uus e-posti aadress. Turvalisuse kaalutlustel küsitakse Teilt salasõna;

- Pärast uue e-posti aadressi salvestamist saadetakse Teie muudatuste kinnitamiseks e-kiri juhistega.

 

Kas mu isikuandmed on kaitstud?

Ligipääs Teie kontole on võimalik ainult Teie poolt valitud salasõna sisestamisel. Hoidke oma salasõna hoolega ja vahetage see regulaarselt uue vastu. Prospecto.ee lehele sisestatud andmed hoitakse konfidentsiaalsetena.

Kas Prospecto.ee kasutamiseks on vajalik luua konto?

Veebisaidi pakkumiste vaatamiseks ei ole registreerumine vajalik. Saate vaadata katalooge, pakkumisi, allahindlusi ka ilma registreerimata. Samas saate kontot luues ligipääsu järgnevatele võimalustele:

  1. Lemmikute tootemarkide lisamine oma kontole;

  2. Teavitused;

  3. Ostunimekirja loomine

Kuidas deaktiveerida oma konto?

Kui soovite oma andmed meie süsteemist kustutada, valige profiili seadetest konto deaktiveerimine. Teie andmed kustutatakse meie süsteemist 30 päeva jooksul.

 

 

 

 

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru