Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Sa saad lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebibrauseri seadetes. Kuidas seda teha, vaata enda veebribrauseri seadetest

Meist

Prospecto.ee on loodud tarbijatelt tarbijatele. Meie kõigi jaoks on oluline enne ostu sooritamist võrrelda eri kaupluste kliendilehtedes leiduvaid pakkumisi. Sageli on pakkumisi vaid piiratud koguses või üksnes kindlates kauplustes, mistõttu tasub eelnevalt tutvuda e-kataloogidega. Kuid Prospecto.ee kasutamisel on veel eeliseid. Sageli avaldavad kauplused oma kataloogides eksklusiivseid pakkumisi või sooduskuponge. Tänu sellele säästate raha, mis ongi meie peamine eesmärk! Olge arukas ja tutvuge enne ostlemist kampaaniatega veebisaidil Prospecto.ee.

Prospecto.ee meeskonna moodustavad noored ja entusiastlikud professionaalid , kes annavad endast iga päev parima, et täiustada Teie lemmikut kliendilehtede ja kataloogide veebisaiti ning muuta selle kasutamine veelgi mugavamaks. Kõik meeskonnaliikmed on alati valmis Teid probleemide korral kas nõuannete või lahendustega aitama. Nad on valmis Teid aitama igal argipäeval kell 9.00-18.00.

notification circle blue
Hei! Avaldasime äsja tootemargi (brandName) uue kliendilehe. Tutvuge kliendilehega SIIN ja säästke raha!