Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Bauhaus Pärnu kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Bauhaus

Hinnang: 2.5 / alates 10 Hinded
Kliendilehed

Tootemargi Bauhaus kataloog kuupäevani 30.10.2018

Lõpptähtaeg: alates 17.10.2018 kuni 30.10.2018 Avaldatud: 17.10.2018

Vaadake pakkumisi 24 leheküljel

Näita rohkemPeida
Aegub 7 päeva pärast Vaata kliendilehte
Jaga
Jaga

Rohkem teavet tootemargi Bauhaus kohta linnas Pärnu

 

 

 

 

 

Bauhaus kaupluse ülevaade Pärnu elanikele

 

Põhja-Eesti elanike jaoks on Bauhaus muutunud peaaegu otseteeks, kui asi puudutab ehitustarvikuid. See Saksamaal mitukümmend aastat tagasi alguse saanud kaubanduskett on spetsialiseerunud ehitus- ja aiakaupade müügile ning Eestis on kauplusekett esindatud kahe poega, millest mõlemad asuvad Tallinnas.

Ehkki Pärnus Bauhausi veel pole, on pealinnas asuvad poed mitme tuhande ruutmeetri suurused ja majutavad tuhandeid ehitustarvikuid, mistõttu on tegemist kasuliku poega igale eestlasele, kes plaanib teha kodus remonti.

 

Bauhausi tootevalik

 

Rääkides lähemalt Bauhausi tootevalikust, siis poest leiab kõik, mida võiks vaja minna eduka ehitustöö tegemiseks. Poe valikus on näiteks tooted nagu:

  • ehituspuit, segud, värvid, plaadid, uksed-aknad ja tuhanded muud ehituskaubad

  • tööriistad, sh igapäevased tööriistad nagu puurid ja trellid ning isegi suuremad masinad nagu tööstuslikud tolmuimejad

  • valgustid ja sisustuskaup, sh vaibad ja muu taoline

  • vannitoakaubad

  • aiatarvikud, nende hulgas istikud, taimed ja aiatööriistad.

 

Poel on eriti võimas vannitoamaailm ja aiandusmaailm: need kaks on ühed suurima valikuga kategooriad Eestis, pakkudes kõiki tarvikuid ja tooteid, mida võiks vannitoa või aja jaoks vaja minna.

Lisaks on pood tuntud heade hindade poolest. Kui tahad Pärnu elanikuna ette võtta ostureisi Bauhausi, tasub Prospecto.ee kaudu esmalt vaadata, millised pakkumised on Bauhausi poodides parasjagu saadaval.

 

Kontaktandmed

 

Kõige suurem Bauhausi kauplus asub Tähesaju teel, Lasnamäel. Hiljuti avati aga uhiuus kauplus ka Rocca al Mares. Kui sul on küsimusi tootevaliku või lisateenuste osas, võib Bauhausiga ühendust võtta telefoninumbritel 602 9200 või 602 9400 või saates e-kirja aadressile info@bauhaus-eesti.com.

Mõlemad poed on avatud argipäevil juba alates kella seitsmest hommikul kuni kella kaheksani õhtul ning pood on avatud ka nädalavahetustel, pühapäeval kella viieni õhtul.

 

notification circle blue
Hei! Avaldasime äsja tootemargi (brandName) uue kataloogi. Tutvuge kliendilehega SIIN ja säästke raha!