Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Sa saad lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebibrauseri seadetes. Kuidas seda teha, vaata enda veebribrauseri seadetest

Kasutustingimused

Palun lugege üldtingimusi Prospecto.ee toodete, tarkvara, teenuste ja veebisaidi kasutamise kohta. Üldtingimused koos lisatingimustega moodustavad õiguslikult siduva kokkuleppe Teie ja Prospecto.ee vahel seoses Teie poolt kasutatavate teenustega. Tingimused tuleks hoolikalt läbi lugeda.

 

Lisatingimused

TINGIMUSED Prospecto.ee TEENUSE KASUTAMISEKS

Prospecto.ee veebisait pakub teenust, mille abil saab vaadata Eesti kaupluste kliendilehti. Teenuste kasutamine ei nõua kasutajaks registreerumist ja on tasuta.

Veebisaidil Prospecto.ee avaldatud kliendilehtede autoriõigus kuulub nende autoritele ja Prospecto.ee jätab endale õigusekasutada veebisaidile Prospecto.ee üles laaditud kliendilehtioma tarbeks, sealhulgas reklaamimiseks ja muudeks kaubanduslikeks eesmärkideks.

Prospecto.ee kasutajad nõustuvad, et Prospecto.ee ei vastuta internetis avaldatud kliendilehtede sisu ega täpsuse eest.

Prospecto.ee ei kanna mingit vastutust kasutaja poolt veebisaidile sisestatud teabe kadumise eest ega võimetuse eest seda teavet säilitada.

Prospecto.ee veebisaitikasutades kinnitate, et olete tutvunud käesolevate üldtingimustega, nõustute nendega ja  järgite nende sätteid.

 

notification circle blue
Hei! Avaldasime äsja tootemargi (brandName) uue kliendilehe. Tutvuge kliendilehega SIIN ja säästke raha!