K-Rauta Võru kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga K-Rauta

Populaarne kauplus
Hinnang: 3.5 / alates 40 Hinded

Tootemargi K-Rauta kataloog kuupäevani 05.03.2024

Vaadake pakkumisi 20 leheküljel Aegub 2 päeva pärast

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi K-Rauta teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi K-Rauta kohta linnas Võru

 

 

 

 

Võru K-rauta ülevaade

 

K-rauta on ehituskaupade müügiga tegelev kauplustekett, mis kuulub Kesko kontserni. Eestis haldab brändi ettevõte nimega AS Kesko Senukai Estonia.

Soomest pärit K-rauta poed asuvad üle kogu Eesti ning sealhulgas on olemas K-rauta pood ka Võrus, ehkki pisut väiksema valikuga kui suuremates linnades asuvad kauplused. Võru pood avati juba 2002. aastal, mil tegemist oli ühtlasi Võru kõige suurema ehituskaupade poega. Tol ajal oli tegemist ka esimese poega, mis hakkas kandma K-rauta nime – varem oli tegutsetud hoopis Rautakeskona.

 

Mida K-rautas müüakse

 

Ka K-rauta Võru poe valikusse kuuluvad tuhanded erinevad ehitus- ja kodukaubad, mis aitavad sooritada iga remonditöö. Kaupluse kõige tähtsamad müügiartiklid on:

  • ehitustarvikud: segud, plaadid, puitmaterjalid

  • kodumasinad ja tööriistad: pesumasinad, köögitehnika, tolmuimejad, trellid, pesurid

  • valgustid ja elektrikaubad

  • aiakaubad: aiamööbel, tehnika, taimed

  • kütte- ja ventilatsioonisüsteemi tarvikud

Nendele toodetele lisaks tasub mainida, et tegemist on ühega vähestest ehituskauplustest, kus müüakse kontserni enda kaubamärkide tooteid. K-rautas on eksklusiivselt müügil brändide Cello, FXA ja Prof tooted.

 

Telli tooted Võru K-rautast koju

 

K-rauta tootevaliku teeb eriti mugavaks e-pood, mille kaudu saab teha hõlpsalt tellimuse igal ajal. Pood saadab tooteid üle kogu Eesti kulleriga, kuid kui soovid saada tooteid kätte Võru K-rauta poest, on ka see võimalik. Mõlemal juhul saab tellida kõiki tooteid endale kätte ilma, et peaksid tegelikult kodust väljagi minema.

 

Kontaktandmed

 

Võru K-rauta asub aadressil Kreutzwaldi 89, kuhu on mugav ligi pääseda igal võru elanikul. Pood on avatud samadel kellaaegadel, mis teisedki Eestis asuvad kauplused: esmaspäevast reedeni saab ostelda poes kella kaheksast hommikul kaheksani õhtul, laupäeval kella üheksast kuueni ning pühapäeval kella üheksast neljani.

Küsimuste korral saab hõlpsalt ühendust, helistades numbrile 630 9700 või saates poe veebilehe kaudu e-posti teate.

 

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru