Maxima Keila kampaaniad

Vaadake pakkumisi ja säästke tootemargiga Maxima

Populaarne kauplus
Hinnang: 3.3 / alates 67 Hinded

Tootemargi Maxima kataloog kuupäevani 22.07.2024

Vaadake pakkumisi 32 leheküljel

See kliendileht kehtib veel 0 päeva, leidsime pakkumised järgmistele toodetele:

Aegub täna!

Teie lemmikkaupluste kataloogid

Tootemargi Maxima teave

Pakkumised teistes linnades

Rohkem teavet tootemargi Maxima kohta linnas Keila

 

 

 

 

 

Keila Maxima ajalugu ja ülevaade

 

Maxima Eesti on suur ettevõtte, mis omab üle kogu Eesti üle 70 poodi, neist 54 on väikesed kodupoed. Jaekaubandusketi nimi pole tegelikult võõras ühelegi eestlasele, sest võib kindel olla, et üks Maxima pood on igas asustuses kindlasti olemas.

Keila Maxima on üks nooremaid Maxima kodupoode, olles avatud 2015. aastal. Järjekorras oli tegemist 75. poega, pärast mille ehitamist on avatud veel 2 uut poodi mujal Eestis. Keila kauplus on tagasihoidliku 800-ruutmeetrise kaubanduspinnaga, kuid mahutab lausa 6000 toodet, just nagu teised üle Eesti paiknevad kodupoed.

 

Maxima tootevalik

 

Oma olemuselt on Maxima toidukauplus, kus müüakse absoluutselt kõiki tooteid, mida on igapäevase toidu jaoks tarvis, alates köögiviljadest, piimast ja lihast kuni maitseainete ja pisut peenemate toiduaineteni välja. Kodupoes on küll valik pisut kitsam, kuid siiski on saadaval kõik igapäevaeluks tarvilik.

Toidukaupade kõrval müüakse ka lemmikloomakaupu, kodukeemia- ja majapidamiskaupu, mõningaid riideid, nõusid ja muud nipet-näpet.

Lisaks suurele kaubavalikule on Maxima tuntud soodsa hinna poolest. Poes müüakse küll kõiki levinud Eesti tooteid, kuid ostetakse sisse ka mujalt Euroopast pärit soodsaid toidukaupu ning brändi soovil on toodetud ka terve hulk omatooteid, mis on tavaliselt teistest toodetest soodsama hinnaga.

Niigi soodsad hinnad on tänu pakkumistele veelgi madalamad. Maxima kauplustes toimuvad iga kuu allahindlused, millega saab tutvuda ka Prospecto.ee kaudu.

 

Kojuvedu Keila Maximas

 

Maximal on ka eriline e-kaubamaja, mille kaudu saab osta kõiki poes müügil olevaid kaupu. Kuigi Keilas asub Maxima X, kuulub Keila Tallinna lähiümbrusesse ja seetõttu on võimalik Keila inimestel kaupa tellida ka otse koju. Tarne on seejuures tasuta alati, kui tellimus on suurem kui 40 eurot. Seetõttu on võimalik Keilas elavatel inimestel osta kõiki Maxima tootenumbreid, isegi neid, mida kodupoes ei leidu.

 

Keila Maxima kontaktandmed

Keila Maxima asub strateegiliselt heas paigas, aadressil Tallinna mnt 25. Pood on avatud esmaspäevast pühapäevani, kell 8:00 – 22:00.

Murede korral saab ühendust argipäeviti Maxima klienditeeninduse kaudu, saates sõnumi aadressile klienditugi@maxima.ee või võttes ühendust telefonil 800 2121.

Teenuse kvaliteedi tagamiseks kasutab Prospecto.ee küpsiseid, millest osad on vajalikud Prospecto.ee eksisteerimiseks. Saate lihtsasti hallata oma küpsiseid enda veebilehitseja seadetes. Kuidas seda teha, vaadake enda veebribrauseri seadetest

Sain aru